KONST / Litografier / Färglitografi 12746076
nr 1274 6076
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 257/260, daterad -72. Motivet: 47x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:34:05
9/9 13:35:26
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner